Ofis Taşıma

Anasayfa » Ofis Taşıma
ofis taşıma

Ofis taşıma, nakliyat işlemleri içinde mutlaka uzman personel gerekliliği olan ve bununla beraber kurumsal özellikleri ile oturmuş şirketler nezdinde tercih edilmesi ihtiyaç duyulan bir hizmet şeklidir. Biz bu özenle yaptığımız kurumsal büro taşımasını ve öteki firmalardan ayrıcalıklı özelliklerimizle ve en önemlisi işimizde olan uzmanlığımızla tam bir nakliye şirketiyiz. Nakliyede sağlam kurumsal özellikler ve koşulsuz alan kişi mutluluğu düşüncesi hakim olmalıdır. Ofis paketlenmesi ve taşımacılığı işlemlerinde daima kurumsallıktan yana olmak ile beraber müşteri memnuniyetini hedef alan Soydere Nakliyat taşımacılık uzmanımız alakalı adrese gelmiş olarak ofisinizde bulunan bütün eşyaları parasız ekspertiz ile gelip yerinde çözümleme etmekle işe başlar. Yapılan araştırma sonrası bir plan ve kroki ortaya çıkarılıp bunu sizinle paylaşır. Gerekli anlaşmalar hemen sonra bizim için ilk sıradüzen mevcut malzemelerin ayrıştırılarak nakledilmesi için meydana getirilen paylaştırma, ayrıştırma işlemidir.

Kurumsal İstanbul Ofis Taşımacılığı Şirketi

İstanbul Ofis nakliyat laf mevzusu olunca tahmin edebileceğiniz suretiyle öteki nakliye tiplerinden oldukça daha değişik bir yere geçitlemek gereklidir. Aşırı dikkat ve potansiyel olarak bu detayda kabiliyet sağlamak olmak gereklidir. Kurumumuzda yazıhane nakliyat işlemleri tamamen güvence kapsamındadır. Misyonumuz güvenilirlik ve önder olma vasıfları üstüne kurulmuştur. Bünyemizde organizelerimiz sağlam olup her şeyden ilkin satın alan memnuniyeti kapsamındadır. Talebiniz ve istekleriniz doğrultusunda nakliyat ekspertizimiz alakalı adrese gelmiş olarak ofisin nakliyat koşullarını tek tek çözümleme eder ve hemen sonra programlama yapılıp öteki aşamalara geçilir.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Ofis taşımacılığı işlemlerin oldukça daha süratli ve sorunsuz tamamlanabilmesi için büro eşyaları bölümlere ayrılır. Büro eşyaları şarjlı makinelerle sökülür paketlemelerde de hususi malzemelere sarılarak yapılır. Ofis için dosyalar en mühim detaylar olduğu için dosya ve mevcut bütün aksesuarlar ayrı kolilerde paketlenir.

Güvenli İstanbul Ofis Taşıma Şirketi

Ofis nakliyat da paketleme en mühim detaydır. Ofisin durumu, yeri tam anlamıyla incelenir. Ardından sigortalama işlemi yapılır böylelikle güvence dibine alınır. Eşyalar tertipli bir halde sökülür yeni yerde de personel tarafınca montajlanır. Taşıyıcı araca son aşama titiz bir halde yüklemeler yapılır. Yeni yerde yerleştirmeler ve seviye konumlandırılır ve kullanıma müsait hale getirilir. Eğer alan kişi istek ederse fazla eşyalar depolama için teslim alınır.

Ofis Taşıma Fiyatları Ne Kadardır ?

İstanbul ve çevre illerde ofis taşıma fiyatları 1100 TL den başlamaktadır.

Ofis Taşıma İşlerinde Sigorta Sözleşmesi Yapılıyor Mu ?

Anadolu Sigorta güvencesi ile tüm ofis taşıma işlemlerinde taşıma sigortamız yapılmaktadır.

Ofis Taşıma ücretsiz ekspertiz hizmeti var mı ?

Tüm taşınma ve depolama hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize sunulan ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur.

Şehirler arası ofis taşımacılığı hizmeti var mı ?

Evet Türkiye’nin her yerine ve Tüm Avrupa ülkelerine ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Call Now Button