Asansörlü Nakliyat

Anasayfa » Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat son dönemlerde pek fazlaca şahıs tarafınca alaka bulan ve eşya taşımayı daha süratli hale getiren uygulamalar içinde yer alır.
Asansörlü nakliyat hizmeti yardımıyla eşya nakliyat işlemleri daha kısa zaman içinde tamamlanacaktır. Bu durumda eşya taşımak için harcayacağınız vakti ve maddiyatı sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Firmamız bünyesinde sizlere tam donanımlı olacak biçimde sunulan bu hizmet memnuniyetinizin her vakit yüksek olmasını sağlamaya yöneliktir. Bu sayede hizmete olan istek gün geçtikçe birazcık daha artmaktadır. Nakliye için lüzumlu olan bütün takım ve ekipman firmamızda eksiksiz biçimde mevcuttur. Personellerimizin tüm bunlar bu alanda tecrübeli olup en yeni teknolojiye denk ekipmanlar kullanarak hizmet vermektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliye

Asansörlü evden eve nakliye hizmetimiz yoğun istek görmektedir. Bu hizmetten istifade etmek istediğinizde en önce firmamız sizlere parasız eksper hizmeti sunmaktadır. Böylece binanızın bu nakliyat şekli için müsait olup olmadığı test edilmektedir. Genellikle merdiven alanları dar olan ve yüksek katlardan oluşan binalar için asansörlü nakliyat daha çok tercih edilmektedir. Böylece nakliyat daha süratli halde tamamlanacaktır. Özellikle binaların oldukça kattan oluşması ile eşyaların taşınmasını daha zor hale getireceğinden bunu önlemek adına hedef olan daireye pencereden veya balkondan eşyalar taşınmaktadır. Pek çok insanın eşyaların taşınırken düşmesinden ve ya zarar görmesinden kaygı etmektedir. Fakat bu alanda hizmet veren personeller işinde uzman olduğu için bunu önlemek için lüzumlu bütün tedbirler eksiksiz halde alınmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Asansörlü taşıma fiyatları ev nakliyesi aşamasında ancak maliyet olarak hesaplanır. Müşterilerimizin taşınması açısından işlemleri kolaylaştırmak için kullanılır. Bu sebepten ötürü ek ücret ve maliyetler istek talebinde bulunulmaz. Asansör kurulumu fiyatları tek taraf için yaklaşık 400 – 600 TL aralığında olmaktadır. Ortaya çıkan ücret aralığı ilçe ve mahalleye göre değişiklik göstermiş olup taşınacak kat sayısına göre de değişiklik göstermektedir. 7. Kata asansörle nakliyat yapılması ile 24. kata asansörle nakliyat yapılması içinde bir miktar ücretlendirme farkı çıkması da gayet doğaldır. Soydere Evden Eve Nakliyat olarak çok yüksek kattan oluşan bina ve rezidanslara taşınmayı kolaylaştırmak için siz değerli müşterilerimize asansörlü nakliye aracı kurma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede daha güvenilir ve daha hasarsız bir biçimde ve daha kısa vakit aralığında eşyalarınız zarar görmeden taşınmış olmaktadır. Taşımayı kolaylaştırmak adına siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bu hizmet için 0507 879 83 74 numaralı hattan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button